Kadın Moda

Hoşgeldin Bebek Ve Doğum Hikaye Film Videoları

Hoşgeldin Bebek Ve Doğum Hikaye Film Videoları

Hikaye artık günümüzde sadece kitaplarda yazılanlar gibi kalmadı zamanla gelişti ilk önce düğünler için hazırlanan hikayesi olan evlilik çekimleri gerçekleştirmeye başladı bunun ardından gelişen alan bebek bekleyen anne ve babalar için ilk olacak veya ikinci olarak bebek dünyaya getirecekleri zaman bir hikaye fotoğrafçısına başvurmaları oluyor. Aileler bebeklerini dünyaya getirecekleri zaman doğum anları ve bebeğin dünyaya geldiği zaman veya sonrasında hikaye fotoğrafçısına başvurabiliyorlar. Ücreti fazla olmayan bebek hikaye fotoğrafçılığı bayanlar daha çok ağırlıklı olarak yapıyor. Anneler ve babalar için özel çekimler gerçekleştiriliyor alile doğum sonrası veya doğum öncesi bebek odası hazırlıkları ve alışverişinizden itibaren isteyebiliyorsunuz. Anneliğin ve babalığın en doruk noktasında yüzünüze yansıyan duyguları ömür boyu taşımak ve yıllar, yıllar sonra bile izlerken neler hissettiğinizi hatırlayacak çekim ve fotoğraflar gerçekleştiriliyor. Büyük heyecanla beklenen ve bebeğiniz dünyaya geldiği anda hayatınızın artık eskisi gibi olmayacağını ve artık hayat düzeninizi ona göre ayarlamaya başlayacaksınız işte bebeğiniz ve yeni aile bireyiniz için hazırlatacağınız doğum hikaye videoları hepsi birbirinden duygu yüklü çok içten hazırlanmış harika çekim ve fotoğrafları ve videolarından birleştirilmiş sizin seçtiğiniz müzik eşliğinde en özel karelerle hazırlanıyor. İzlerken bile güleceğiniz ağlayacağınız anları kare, kare elinizin altında olacak içinden seçtiğiniz anların fotoğrafları ile bebek odanızı ve kendi salonunuza büyük olarak ta yaptırabilirsiniz şimdiden tüm anne ve babaların bebeklerine hayırlı ve uzun bir ömür diliyoruz kadinmoda.com ekibi olarak.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Bebek doğum hikayesi videolarından örneklyere bakarak siz yenilekler ekletebilir veya şu an çekilmesin diyebilirsiniz. doğum sonrasında bebek ve anne kendini toparladıktan sonra alacağınız hizmet talebi bebeğinizin hasteneden çıkış ve ilk defa evine giriş anıda güzel olacak fikirler arasında.

Bazen hayat durur en mutlu anınızda o anlardan olsa gerek bir anne ve baba için bebeğini kucağına almanın verdiği 9 ayın sonunda büyük acılar ile gelen büyük mucizeniz artık avuç içlerinizde size yumuk , yumuk bakıyor.

mutluluklarda ağlatır insanı hemde o gözyaşları o kadarda yakmaz içinizi tam tersine mutluluktan ağlayanlar vardır gülenlerden çok.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.