Fransız Dantel Bayan Abiye Elbise Modelleri

  • 29 Ocak 2015
  • Fransız Dantel Bayan Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 12.107 kez görüntülendi.
Fransız Dantel Bayan Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modelleri bir çok seçenekte tasarlanır. Kısa, uzun, mini, balık, peplum, prenses, vs bir çok tarz ve aksesuarlarla renklendirilmiş olarak farklı tasarımcılar tarafından her sezon farklı model ve seçenekler hazırlanır. Abiye seçimi bazılarımız için ayrıca zordur. Abiye seçimi yapacak olanlar hem modern hem de vücut tipine göre seçim yapmaları ilk öncelikleri olmalı. Abiye seçenekleri arasında bulunan son moda fırınsız dantelli abiye elbise modelleri ile sizin bedeninize uygun zarif tasarımları ile gecelerde göz kamaştırmak isteyenler için en doğru seçimi yapmaları için önerilerimize kulak verin. Fransız dantel abiye elbiseler göz kamaştıran modern ve şık görünümü ile gecede sizi bir adım öne taşıyacağı kesin. Fransız abiye elbise modelleri genellikle siyah renk tasarımlarda daha gösterişli ve modern durmuş olsa da diğer bir çok renkte asaletli duruşundan hiçbir şey kaybetmiş. Elbise tasarımlarında doğru parçalarla bütünlenmiş abiyeler dikiş ve kesim tasarımları ile abiyeler de farklılıkları ortaya çıkarmış. Fransız abiye elbise beyaz renk transparan elbise tasarımı modern kesim tasarımı bele oturan kısmı ve geniş etek kesimi göğüs dekoltesi ile kollu modern ve mükemmel dantel seçimi ile harika ötesi yazlık fransız dantel abiye modeli tamamlanmış.

Fransız danteli ve kumaş ile birlikte oluşturulmuş arka uzun kollu göğüs dekolte mini etekli abiye elbise modeli harika ton seçimi ile farkını ortaya koymak isteyenler için mükemmel modellerden. Mavi şifon kumaş ile Fransız dantel ile kombin yapılmış abiyeler kadın ruhunu gizem katmış şifon ve dantelin ahengini ortaya koymuş. Yeni moda trendleri arasında olan mini etekli üst dar alt etek kısmı uzun fıransız dantelle balık model tasarlanmış uzun kol tercihi ile bütünlük kazandırılmış abiye elbise modeli fark edilmek isteyenler için mükemmel bir tercih. Beyaz fıransız kombin kullanılmış mükemmel kumaş ve dantel kombin tercihleri tasarımcıları doğru yere ulaştırmış. Göğüs dekoltesi küçük olanlar için harika bir abiye modeli. Transparan görüntüsü beyaz renk krep kumaş ile tasarlanmış abiye tek inci taşla süsülenmiş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mini abiye fıransız dantel abiye elbise modelleri içinde straplez kesim etek ucu balık kesim fıransız dantel tercihi ile modele farklı bir hava katılmış. Balık etekli bir çok model tercihi yapmak isteyenler sadece basen kısmı kilolu olanların kullanmadan önce iyice düşünmeleri gerektiklerini unutmamaları gerekiyor. Abiye gelinlik modelleri içinde Fransız danteli çokça kullanan tasarımcılar abiyelere kattığı zarefeti tüm tasarımcılar tarafından koşulsuz olarak kabul görüyor.