Kadın Moda

Eski Ayakkabıları Süsleme ve Yenileme Teknikleri

25.07.2015
5.214
Eski Ayakkabıları Süsleme ve Yenileme Teknikleri

Her kadının bir tutkusu vardır ama bir çok kadının ortak noktasıdır ayakkabılar. Ayakkabı aşkına paylaşıyorum bende bu konuyu hazırlarken ayakkabıların yenilenmesine bayıldım. Her ayakkabıyı büyük bir heyecanla aldığımız çok severek kullandığımız ama zamanla eskiyen ayakkabılar atılmalı mı? peki hemen asla ve asla diyenlerdenseniz buraya bi göz atın lütfen. Atık olmaktan kurtardığımız her eşya doğada daha az kirlenme temiz bir dünya için atmadan önce bir kez daha düşünün.Eski ayakkabılarınızı yenilemenin ve onları yeniden kullanıma kazandırmak çok kolay bazen küçük ayakkabı aksesuarları veya sizin evde ojelerle yapacağınız boyama ile ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Çocuk ayakkabıları, sitiletto ayakkabılar ve spor ve günlük olarak kullandığımız babetler yenilenmeyi mi bekliyor yoksa atılmayı videoları izledikten sonra siz karar verin. Küçük bütçelere ve atmadan önce bir kez daha düşünün diyorum işte atmak istemediğiniz veya yenilemek istediğiniz ayakkabılarınız için anlatımlı videolar. Eskiyen ayakkabıları yenilemenin en eglenceli yollarından birisi çocukların spor ve converse ayakkabıları için yapılacak oaln işlem aynı zamanda sun deri bayan ayakkabılarınada uygulanabilir.

Ayakkabıda eskidi diye hemen sakın olaki atmayın daha uzun zaman kullanabilirsiniz küçük bir bütçe ve el emeği ile. Rengarenk ayakkabı tutkunları iseniz bu modali rugan ayakkabıda yapılır diyede düşündüm yorum yapmamış yapan bayan ama gerçekten çok güzel oldu gelin convers ayakkabıları moda ve bu yöntemle taşlar bide dantel odlumu tamamdır siz ne dersiniz.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.


Küçük dokunuşlar ve yernilenmeş pırıl, pırıl bir ayakkabı sonuç mükemmel. Kendi dalyında idol olan Derya Baykal, ayakkabı yenilemede tüm bayanlara örendiği izleyicilerine hediye eteği dantel ile süslenmiş olan ayakkabılar babet, ve gelin ayakkabılarında uygulanacak tarzda abiye ve günlük olarak hazırlayacağınız ayakkabılarla yenilerine fazla para dökmeye gerek kalmayacak kendi tasarımızınız kendiniz hazırlamış olacaksınız. Abiye ayakkabılarda daha çok uygulamak isteyeceksiniz. Bez ayakkabılar en çok sevdiğim özelliği yıkanabiliyor ve rahat olmaları düz tabanlı olarak daha çok tasarıma sahip olan yaz aylarında tercih edilen ayakkabıların eskiyenlerini kumaş boya ile yenilemek sizin elinizde eskileri atmaya kıyamadığınız tüm malzemeleri göre dönüşüm fikirleri ile yine karşınızda olacağız sevgiyle kalın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.