Kadın Moda

English Home Bebek Ürünleri Modelleri

22.11.2014
5.734
English Home Bebek Ürünleri Modelleri

English home evlerimize girdiği gibi bebeklerimiz içinde tasarladığı birbirinden modern tasarımlar ile dikkati toplamaktadır. Bebeklerimiz için hazırlıklar çok önemli olmaktadır. durum bu şekilde olunca english home yeni sezonda bebek ürünleri ile ilgi çekmeyi başarmış modern tasarımların yanında çok modern ve bir bebek için gerekli olan bütün ürünleri görebilme ve seçebilme imkanı olacaktır. Bebeklerin genel ihtiyaçlarını kapsayan bebek ürünleri doğdukları andan itibaren tercih edebilecekleri bebek ürünlerindendir. english home bebek ürünlerinden tekstil ürünleri olacaktır. Aynı zamanda desenli olan ve sade modern tasarımlar beğenileri kazanan ve bebeğinizin rahat uyumasına yardımcı olacak nevresim ve battaniye takımlarından olacaktır. Genellikle erkek bebekler için tercih edilecek olan araba desenli olan nevresim takımları aynı zamanda erkek bebeklerin kullanacakları çok güzel bir nevresim modelidir. 2014-2015 english home avis desenli olan beyaz üzerinde pembe kafes desenleri ile uyum içerisinde olan cıvıl cıvıl modern bir nevresim takımıdır. Pembe renk nevresim takımlarında çok kullanılan ve kız bebekleri ifade eden çok güzel bir nevresim takımıdır.

Kız anneleri genellikle kızlarını baleye göndermek isterler. Durum bu şekilde olunca balerin desenli olan nevresim modelleri balerinler ile süslenmektedir. english home kısa kollu alttan çıtçıtlı olan badi modelleri aslında bebeklerin en çok kullandığı badi modelleridir. Kısa kollu veya sıfır kollu olan badi örnekleri renk seçenekleri ve kız erkek olarak ayrımları ile uyum içerisinde olan english home eli değmiş gibi modern bir badi tasarımları olacaktır. Eenglish home trend modası bebekler için kurabiye adam desenli olan bebek ürünleri en çok yaygın olan bebek ürünleridir. Bebeklerinizin havlular olmazsa olmazlarıdır. Kız bebek ve erkek bebek için ayrılan kurabiye adam desenli bornozlar onların banyodan sonra ne kadar rahat edeceğini göstermektedir. Son dönemlerin modası olan alt açma bezleri evlerde veya her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz yumuşak bir alt açma bezi olacaktır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kurabiye adam grubundan olan çok kullanışlı ve beğenileri toplayan bebek ürünleridir. English home sade olan battaniye modelleri pembe ve mavi ponpon detayları kullanılan çok şık ve havalı olan battaniye modelidir. Yeni sezonda english home uyku tulumları mavi ve beyaz renklerde kullanılan uyku tulumları ile bebeklerinizin rahat uyuması için en konforlu uyku tulumları olacaktır. Renk seçenekleri ve uyku tulumlarının aylara göre ayrılması bebekleriniz için daha kullanışlı hale gelmesini gösterecektir. Birbirinden farklı modellerde olan english home bebek ürünlerini kesinlikle incelemeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.