Kadın Moda

Deniz Taşları Nasıl Boyanır? Hangi Dekoratif Ürünler Yapılabilir İşte Cevabı!

13.09.2015
18.034
Deniz Taşları Nasıl Boyanır? Hangi Dekoratif Ürünler Yapılabilir İşte Cevabı!

Deniz taşları ile yapılan aksesuarlar inanılmaz aklınızı başınızdan alacak cinsten insan bunların taş olduğuna inanmaz kimse dedim önce sonra verilen halk eğitim merkezlerindeki kurslar geldi aklıma dedim ki her şey yapılabilir yeter ki isteyin siz. Bayanların hobi ürünlerine ve ev aksesuarlarını kendisi yapma istediği her zaman vardır eli sanata yatkın olanlar için birkaç görsel ve videoda biz paylaşalım istedik. Deniz kabukları ve deniz taşları ile yapılan harika dekoratif ürünlere görünce sizde çok beğeneceksiniz. Evleriniz yapabileceğiniz harika tasarımları birde slayt halinde görün bakalım bahçe düzeni için yapılan modeller içinizi açacak cinsten görünce bende yapayım diyeceğiniz harika renklendirilmiş taşlar yollarda bulduğunuz taşlar bile boyanabiliyormuş bu daha da güzel oldu şimdi yani sınırlama yok benim memlekete gittiğimde ilk işim taşlara şöyle tekrar, tekrar bak belki aradığım taş ordadır. Ev dekorasyonlarına örnek olacak çok fikirler verilmiş örneklerle ispatlanmış dekoratif fotoğraf çerçeveleri olabilir ama beklide o oluşturur taşlarla tablo. Taşlarla üstüne çizilmiş kediler köpekler, aslanlar, baykuşlar, penguenleride yapın lütfen.

Bahçe düzenlemesi için yapılacak harika dekoratif yollar ağaç kenarlarına yapılacak süsler, vazolar ve daha neler yapılmamış ki. Bunun gördükten sonra sizde yapmak isterseniz halk eğitim merkezlerine başvurmalısınız özellikle büyük illerde yaşayanlar daha avantajlı olabiliyor çünkü talep çok oluyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Derya baykal nerde el işi hobi dünyasından bir renk orda kendisini görmemek mümkün değil derya hanıma konuğu taş boyamayı aşamalı olarak anlatıyor öğrenmek isteyenler tıklaması yeterli. Taş boyamayı her aşamasını anlatan videyo izlemek bile insanın içine işliyor elişi yapmak ve boyama yapmak kadar stres azaltan bir şey olyamaz sizcede öyle değilmi değerli okurlarımız.

Taşlarla yapılan ürünlerin toplamından hazırlanmış video mutlaka göz atın sizinde eviniz için yapacağınız tasarımlar olabilir bahçeler için inanılmaz ürünler hazırlanmış oldukça dekoratif ve göz alıcı olmuş bahçeli evi olanlar veya terası olanlar boyanmış taşlarla harika bir köşe oluşturabilirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.