Kadın Moda

DeFacto Bol Kesim Yazlık Kadın Pantolon Modelleri

01.09.2020
377
DeFacto Bol Kesim Yazlık Kadın Pantolon Modelleri

Günlük kullanımın yanı sıra iş gibi ortamlarda da kullanılan ve hayatımızın her parçasında sıklıkla tercih edilen parçalardan biri olan pantolon, gideceğimiz yere göre model ve tasarım olarak farklılık gösterse de bu detaylardan en önemlisi rahat olmasıdır. Rahat bir pantolon seçimi günlük yaşamda vaktinizin çoğunluğunu bu parça ile geçireceğinizden dolayı oldukça önemlidir. Rahat olmayan dar olan bir pantolon rahatsız etmesinin yanı sıra görünüş olarak da sağlınız açısından da iyi olmayacaktır. Daha bol kesim ve kısa paçalı pantolonların moda olmasının en büyük sebeplerinden birisinin bu olduğu bilinmektedir. Artık yoğun iş temposundan ötürü dışarda geçirilen vaktin artmasıyla rahat kesim pantolonlara da rağbet artmıştır. Defacto bol kesim yazlık kadın pantolon modelleri ile hem rahat hem şık kombinler yapabilmeniz mümkün. İstenilen model ve renkte bol yazlık pantolonlar ile rahatlığınızdan ödün vermeden ortamınıza uygun kombinler yapabilirsiniz. Bol pantolon modeli seçerken vücut tipinizi bilmeniz önemli bir detaydır. Kalça kısmı geniş olan kadınlar için desenli ve çizgili modeller yerine düz renk modeller tercih edilmesi daha uygundur.

boyuna çizgili modeller her ne kadar tercih edilmesi söylense de kalça kısmı geniş kadınlar için giyildiğinde çizgilerde bozulmalar yaşanacağından tercih edilmemelidir. Bunun yanı sıra bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek istiyorsanız uzun geniş paça kesimli modeller ile giyeceğiniz topuklu bir ayakkabı ile dilediğiniz formda görünüm sağlayabilirsiniz.
Tek Parça ile Hem Spor Şıklık Hem İş Şıklığı: Günlük spor şıklıkta da işe giderken de farklı modellerdeki bol yazlık pantolonlar ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa geniş ve paçaya doğru daralan yazlık pantolonlar ile sıcağın etkisini hissetmeden rahat bir gün geçirebilirsiniz. Crop tarz kısa bluzlar veya askılı, bir blazer ceket ve bol yazlık pantolon ile iş şıklığınızı bu parça ile daha rahat edebileceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük hayatta ise daha salaş kumaşlı bol yazlık pantolon modelleri ile günlük hayatta yürüyüşe veya bir yere giderken yapacağınız kombin ile spor bir şıklık oluşturabilirsiniz. Özellikle yüksek bel bol yazlık pantolonlar ile crop bluz ve gömlekler oldukça şık duracaktır. İster spor ister topuklu ayakkabı ile giyebileceğiniz bol yazlık pantolonlar tek parça ile çeşitli birçok kombin yapabilme imkanı sağlıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.