Kadın Moda

Dalinden Bebeğinize Bitkisel Terapi

03.10.2019
596
Dalinden Bebeğinize Bitkisel Terapi

Sevgili anneler bugün sizlere yılların markası olan ve bebekleriniz için ürünlerini güvenle kullandığınız Dalin’nin kuruluş tarihçesi ve günümüzde ürünlerine eklediği yeni ürünlerinin faydalarından, ayrıca bu ürünlerin diğer kullanım alanlarından bahsetmek istiyorum. Hayatımıza 1983 yılında Bilim İlacın da kurucusu olan sayın Eczacı Adil Karaağaç tarafından Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş bünyesinde giren DALİN markası, önce bizlerin çocukluğuna sonrasında çocuklarımıza kadar nesilden nesile gelmiş olan bir markadır. Bu sebeple Dalin sonradan Türkiye pazarına girmiş olan diğer markalara göre annelerin gözünde bir sıfır öndedir. Dalin ilk çıkışını bebek şampuanı ve sabunlarıyla yapmış olsa da bugün 17 farklı kategoride 40 farklı ürün çeşidine sahiptir. Bunlardan başlıcaları şunlardır:bebek bakım yağı, pişik önleyici krem, bebe şampuanı, ıslak havlu, sabunlar, göğüs pedi, hassas ciltlere özel yumuşatıcı ve deterjan ve benzeri bir çok ürün örnek verilebilir. Bugün bu kadar geniş ürün yelpazesinden seçmiş olduğumuz bitkisel bebek bakım yağlarından bahsedeceğiz.

Başlangıçta klasik yani sade bebek bakım yağı üreten Dalin günümüzde klasik bakım yağlarına bitkisel masaj yağlarını ekledi. Bitkisel bebek masaj yağ terapisi ailesinin bünyesinde bulunan ürünler ise; kayısı çekirdeği,susam ve fındık yağlı masaj yağı, avakado,badem ve zeytinyağlı masaj yağı, aloe vera özlü masaj yağı, extra aloe veralı masaj yağı, extra etkili masaj yağı. Dalin bebek masaj yağları ailesinin yeni üyesi olan bu yağlar ile sadece bebeklerizin konforu değil sizin sağlığınız da düşünülmüştür. Bize ne gibi bir fayda sağlayabilir dediğinizi duyar gibiyim. Dermotolojik testlerde yapılan araştırmalar sonucunda görülmüştür ki annelerin doğumdan sonraki çatlaklarının iyileşmesinde bu terapi yağları gerçekten işe yaramaktadır.

Hem annelerin sağlığına hem de bebeklerinin sağlığına değer veren, önemli ve köklü bir geçmişe sahip Dalin markası yeni ürünleri ile vermiş olduğu bu değeri ailelere daha net bir şekilde ve yakından göstermiştir. Yıllardır ailelerin nazarında 1 numara olan Dalin bugün ARGE çalışmalarının sonuçları doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmekle kalmadı, aynı zamanda yenilendi ve gelişti. Yenilikçi çalışmaları sayesinde hedef kitlesine yeni kişiler ekleme fırsatı buldu. Eskiden sadece bebeklere hitap eden Dalin bugün aynı zamanda annelere de hitap etmeye başlamıştır. Bunu geliştirdiği masaj yağları ve diğer alanlardaki, deterjan, yumuşatıcı,ıslak mendiller gibi, ürünleriyle anneleri de hedef kitlesi haline getirmeyi başarmıştır. Dalin sadece bebeklere hitap eden bir marka algısından markasını çıkarma gayesi gütmektedir. Bunun temel sebebi ana hedef kitlesine yakın hedef kitleler oluşturma arzusudur. Bundan sonraki ARGE çalışmalarını hep birlikte gözlemleyerek göreceğiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.