Kadın Moda

Çeyizlik Pike Takımı Modelleri

03.06.2014
11.299
Çeyizlik Pike Takımı Modelleri

Çeyizler hangi sezon da hazırlanırsa hazırlansın mutlaka bu çeyizlerin içerisinde bir tanede olsa çeyizlik pike takımı modelleri bulunmaktadır. Zaten çeyizler hazırlanacağı zaman seçilmiş olan ev tekstil ürünlerinde en çok gösterişli olması ve güzelliği sayesinde bir hayranlık bırakması istenmesinden dolayı bu pike takımlarında da sizlerin aramış olduğu ve görmek istediğiniz güzelliği kesinlikle bulabileceksiniz. Çünkü bu hazırlanmış olan pikelerin daha şık olması için satenler, danteller gibi ağırlık kazandırılan el işleri gayet şık şekilde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Renklerde ise pike takımların hem ağırlık kazandırılması amacı ile hem de eşsiz güzellik içerisinde ve kusursuzca tamamlamak adına en hoş renk tonları kullanılmaya çalışılmıştır. Mesela son trend olan kahve tonları, sarı tonlar ve olmazsa olmaz renklerden beyaz renk en iyi şekilde uygulanmaya çalışılmıştır. Ayrıca daha mükemmel olmasını sağlamak amacı ile renkli güller olsun çiçekler olsun ilave edilerek daha görkemli tarzları oluşturmaya özen göstermişlerdir. Sizler de biraz değişimi yaratmak amacı ile el işi yapmış olduğunuz modeller ile zenginlik ve ağır görünümler kazandırabilirsiniz. Farklı olarak ise fistolar veya nakış işlerini de gayet rahat bir şekilde bu pikelere dizayn edebilir ve en şık tasarımları yaratabilirsiniz.

Ama bazıları ise kendinden desenlenen ve uygulanmış olan desenlerin renk tonları ve şekilleri ile gözlere hoşluk veren modelleri de seçebileceksiniz. Bir çok hanımlar ise satenleri ve kumaşları bir arada kullanarak üzerine danteller ile harika işlenmiş olan modelleri piko işi yapılaması sonucunda muhteşem görünüm sergileyen pikeleri yaratmaktadırlar. Bunlar gibi şık örnekler verebileceğimiz o kadar çok çeşit modeller olmasından dolayı sizler de çeyiz hazırlama telaşında iseniz muhakkak bu modellerden beğenecek ve çeyizlerinizin bu sayede kusursuz tamamlama imkanını elde edebileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Başka bir model ise kenar uçları tüller veya satenler ile fırfırlar, farbalalar yapılarak süsleme sonucunda daha şık olmasını sağlamışlardır. Sadece renk ahengini uyum içinde gösterirseniz daha şık olmasına yardımcı olabilirsiniz. Örneğin eski dönemler de sıkça işlenmiş olan kanaviçe el işleri, sarma gibi çok özen ve ağır görünüm içerisinde olan örgüleri de bu pikeler de kullanabileceksiniz. Sizler ister hazır tasarlanmış olan modellerden seçebileceğiniz gibi büyük emek verilerek elde edilen modellerden çeyizlerinize ilave edebileceksiniz. Ayrıca yatak odalarına kazandıracağı güzelliği ve şıklığı eksiksiz olarak dekorasyonlara zenginlik kazandırmaya devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.