Kadın Moda

Bernardo Günlük Servis Ürünleri Modelleri

07.11.2014
7.037
Bernardo Günlük Servis Ürünleri Modelleri

Günlük yaşantınızda bazı mutfak eşyalarını çok fazla kullanmaktayız. Bu kullandığımız mutfak eşyaları  bernardo tasarımları sayesinde modern hale gelmektedir. Farklı renk seçenekleri ve aynı zamanda renklerin birbirine uyumunu gösteren çok güzel günlük servis ürünlerini il kombinlenmektedir. Durum bu şekilde olunca hem modern hemde çok şık tasarımlar ile kombinlenmiş çok çeşitli tasarımlar olacaktır. Günlük servis ürünleri yemek yerken veya kahvaltı yaparken bile kullanabileceğiniz mutfak eşyalarıdır. Evinizde herşey düzenli olsun istiyorsanız eper günlük mutfak eşyaları ile kesinlikle düzene devam edebilirsiniz. Kahvaltınız her daim hazır olsun isterseniz kahvaltılıklarınızı hazır olması gerekmektedir. yeni sezonda günlük servis ürünleri ile mutfaklarınız daha kullanışlı hale gelecektir. Bernardo günlük mutfak ürünlerinden olan içine yağ koyabileceğiniz beyaz üzerinde olan siyah çiçek desenleri ile kombinlenmiş yağlık dolabınızda hem görsel açıdan modern bir hava estirecek hemde yağınız her zaman elinizin altında olacaktır. Her evin olmazsa olmazlarından olan ekmek sepeti metal olan veyaz hem metal hemde siyah renklerde uyum içersinde yapılmış ekmeklik. Ekmeğiniz ortalarda kalmasın diye saklayabileceğiniz bir ekmekliktir. Renk seçeneğini sizler kendi zevkinize göre tercih edebilme imkanı olacaktır. İki katlı olan kurabiyelikler isterseniz farklı renklerde olacaktır.

Beyaz üzerinde olan siyah çiçek desenli olan kurabiyeli evinizde masanızın üzerinde her zaman durabilecek olan pratik bir servis ürünüdür. hasır ekmek sepetleri içine yapılan kumaş sayesinde hava katılmaktadır. Görsel olarak çok modern olan ve sofralarınız her zaman yerini almış olan ekmek sepeti bernardo sayesinde modern bir hale gelmektedir.

Resimleri Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Dikdörtgen beyaz üzerinde lacivert desenlerin olduğu kek fanusu servis spatula detayı olması ne kadar uyumlu olduğunu gösteren havalı ve çok şık bir kek fanusudur. Üç katlı olan reçellik cam şekilde olan ve üst üste olmasının yanında içinde metal kaşık detayının olması dolabınızda üç farklı reçeli fazla yer kaplamadan kullanabileceğiniz cam bir reçelliktir.Evinizde daha çocuksu bir hava estirsin isterseniz eğer betty bob desenli olan kek fanusu mutfaklarınıza hareket katacaktır.Özellikle çocukları olan kişiler bu tarz günlük mutfak eşyaları ile çocuklarının daha çok dikkatini çekecektir. Evinizde her zaman çay kahve içildiğinden eşyalarınızda iz olmaması için altlıklar çok kullanılmaktadır. Bernardo çiçek desenleri ile altlık modellerine hava katmaktadır. Aynı çiçek desenleri ile bernerdo amerikan servis ürünleri ile adından söz ettirmektedir. Kahvaltılıklarınız her zaman hazır olsun isterseniz eğer beyaz üzerinde mavi çiçek desenlerinin olmasının yanından kapak detaylarının da mavi olması çok şık bir hava katmaktadır. Yeni sezonda birbirinden farklı modellerde bernardo günlük mutfak eşyaları ile evlerinize şıklık katacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.