Kadın Moda

Bebeklerin En Şirin Halleri & İzlerken Gülmemek Mümkün Değil!

Bebeklerin En Şirin Halleri & İzlerken Gülmemek Mümkün Değil!

Bebek olmak nasıldır hepimizin hatırlamadığı bir gerçek: Bebekler ne için ağlar tahmini yürütebiliriz, acıktığı, ağrısı olduğu, uykusu geldiğinde, yabancı gördüğünde korktuğunda ağlar bunları biliyoruz ağladığı zaman bunlardan birisi sebeptir çoğu zaman. Peki bebekler nelere güler? Anlık ses tepkilerine, ağlamanıza, yüz mimiklerine vs, bazen hiç beklemediğiniz şeylere gülebilir ve sizi şaşırta bilir. 4-6 ay arası gülmeye ve kahkaha atmaya başlayan bebeklerin ilginç videoları ile anlık şirin fotoğrafları herkesin çok ilgisini çeker. Bebekler ister ağlasın ister gülsün, assın suratını büzüştürsün hatta her halleri ayrı bir dünya oluyor. Bebeklerin ilginç anlarını video çeker aileler birçok paylaşım sitesinde yayınlıyor böylelikle her video milyonlara ulaşıyor çocukların en tatlı halleri şaşırtıyor aynı zamanda bizlerinde yüzünde çocukluğumuzdan kalan bir tebessüm belirliyor. Bebeklerin en çok tıklanan fotoğraflar ve videolar olduğunu hepimiz biliyoruz.

Bebeklerin anlık fotoğrafları amatörce çekilmiş olan kareler görmeye değer. Bazıları aylık ve yaptığı hareketler ile sevimliliklerini bir kez daha kanıtlıyorlar bize. Bebeklerin en çok hayvan dostlukları da ilgi çekicidir hayvanlar onu ebeveynleri kadar benimsiyor ve sahip çıkıyor bebeklere. Bebeklerin böylesine güldüğü videolar izlemek hep hoşuma gider sebep bilmiyorum ama onların masum gülücükleri beni de gülmemi sağlıyor sebepsiz yere atarım kahkahayı ben bebekleri izlerken. 4 bebeğin olduğu an koptum valla hepsinin aynı anda gülmesi dördüz oldukları için mi? Acaba ya ne için olursa olsun ama gülümsememe sebep olan bu bebeklere sürekli izlerim ben.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.


Erkek bebek kızı öpmek için mücadelesi sonunda başarıyor ama bi hayli çaba sarf etti vazgeçmiyor tuttuğumu koparırım itilsem de kakılsam da vazgeçmem diyen bebek tıklanma rekoru da kırıyor. İkizlerin birbirleri ile tartışmasını yazılı olarak ilgiyi artırmayı başarmışlan ama yazı olmasada bebeklerin birbirleri ile iletişim içerisinde olduğu gerçek kim bilir ne diyorlar biz anlamıyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.