Kadın Moda

Aris Pırlanta Kolye Modelleri

11.09.2014
2.429
Aris Pırlanta Kolye Modelleri

Aris mücevver sektöründe babadan oğula geçen bir sistemle gelişimini devam ettiren çok uluslu bir firmadır. Çok geniş bir geçmişi olan 1906 yılında mardinde ilk adımlarını atan ve küçük olarak başlayarak büyük bir firma olarak faaliyetine devam ettiren firmadır. Aris ilk kurulduğu yıllardan itibaren yenilikci ve aynı zamanda gelişen teknolojinin ilerlemesi ile modern tasarımları ile dikkat çeken ve her zaman beğenileri kazanan bir firmadır. Aris her sezonda yeni tasarımları ve modern tarzda olan pırlanta işlemeleri ile beğenileri ve ilgi çekici olmayı başaran ve aynı zamanda pırlanta şıklığını yansıtacaktır. Bir çok yerde mağazaları olan ve aynı zamanda gelişimine devam eden köklü bir firmadır. İnternet sistemi sayesinde istediğiniz ve yeni sezonda çıkan pırlanta kolye tasarımlarını takip edebilme imkanınız olacaktır. Pırlantada ürün kalitesini ön planda tutan ve yenilikçi yapısı ile beğenileri kazanan bir firmadır. Pırlanta seçimi aslında çok zordur özellikle bilindik bir markadan tercih edilmesi gerekmektedir. Aris bayan kolye tasarımlarında özel günlerde kullanılabilecek olan ve kalp detayları ile süslenmiş kolye tasarımları mor ve beyaz pırlanta taş detayları aralarında bulunan çok kullanışlı bir kolye tasarımıdır. Üst üste pırlanta taş detayı olarak tamamlanan bayanları her zaman kullandıkları çok kullanışlı ve her zaman tercih edilecek olan yeni sezon tasarımlarından oluşan modern tasarımlardır.

Aslında bu kolye modeli özel gecelerde şıklığınıza şıklık katacaktır. Sadece çiçek şeklinde ve çiçek içi pırlanta taşlar ile tamamlanan kolye modeli çok sade ve duru bir modeldir. Pırlanta taşlarının ışıltısı beğenileri kazanacak türden olan modern ve havalı aris pırlanta kolyedir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Aşkınızı ifade eden ve sevgililer gününde hediye edilecek olan en güzel hediye insan fiğürlerin de el ele tutulmuş kolye modeli ortasında olan tek taş detayları ile pırlanta şıklığının kullanıldığı modern tasarımdır. Tabiki inci detayı inciler özellikle siyah elbiselerde çok kullanılır bayanların vazgeçmeden ve sürekli kullandıkları kolyedir. Ama birde bu inci detayı da tek taş pırlanta eklenirse ortaya çok havalı bir kolye modeli çıkmaktadır. Melek şeklinde olan aris pırlanta kolye detayları kadınların bir melek olduğunu gösteren çok havalı bir kolyedir. Melek figürlü olan pırlanta kolye modelleri şıklıkları ve renk seçenekleri ilede beğenileri kazanmıştır. Uğur böceği, nazar boncuğu ve allah yazısı aynı anda kullanılan pırlanta kolye bütün güzelliklerin aynı anda kullanıldığı çok şık bir tasarımdır. Aris yeni sezon pırlanta kolye modellerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.