Kadın Moda

Anneler Gününe Özel Küpe Modelleri

01.05.2014
4.004
Anneler Gününe Özel Küpe Modelleri

Hanımların küpelere olan ilgilerini bildiğinizden dolayı onlara verilecek olan hediyelerin de bu tarzdan oluşacağını tahmin ederseniz. Ayrıca her güne ve her kıyafet ile uyum sağlaması ve ahengi yakalaması sonucunda onlar adına verilebilecek en güzel karar da bu olacaktır. Bu nedenle de anneler gününe çok az gün kalmasından dolayı henüz hala hangi hediyeyi almaya karar vermediyseniz işte bu muhteşem hazırlanan anneler gününe özel küpe modellerinden yararlanabilecek ve onların her zaman daha şık olmalarına yardımcı olabileceksiniz. Bu sebeplerden dolayı da göz kamaştıran abiye kıyafetlerin tamamlayıcısı olan küpeler gibi spot tarzına uyum sağlayacak niteliklerde olması adına sportif küpeler de hazırlanmıştır. Böylece en değerli olan annelerinize ister spor tarzında küpeler armağan edebileceğiniz gibi şıklıklarına şıklık katmak için ağır görünümlerden oluşan muhteşem küpelerde seçebilme imkanını bulacaksınız. Altın ayarları ile hazırlanmış annelere özel küpe tasarımların da bu kullanılan ve modellere değer kazandırılan modellerin üzerine ya pırlantalar yada renkli taşlar ilave edilerek ışıl ışıl parlamasını sağlamıştır. El yapımı tarzlardan oluşanlar da ise renk renk boncuklar ile adeta diğer küpelerin sergilediği estetik güzellikleri de annelerinize sunmuş olacaksınız.

Stil olarak ise uzun yapılan ve salkımlı olmasından dolayı farklı bir güzellik sergileyen şekilde gözlerinize yansıyacaktır. Ama minyatür yapılan küpeler genelde sade güzellik içeren kıyafetler ile birlikte kullanabileceksiniz. Bunların yanı sıra gümüşlerde oldukça beğeni kazanmayı başarmışlardır. Gümüşlerin kendine özgü rengi sayesinde de değişiklik yansıtmayı mükemmel şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca gümüşlere de diğer modellerde kullanılan taşlar ve boncuklar da harika şekilde dizayn edilerek sonlandırılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ama bazı tarzların el yapımı olmasından dolayı el işleri ile de örüldüğünü göreceksiniz. Bunlar genellikle el işi olmasından dolayı adeta nakış işini de bulacaksınız. Çünkü iğne oyası kullanılan ve göz nuru ile tamamlanması sayesinde özel takı olmayı başarmaktadır. Örgü ile yapıldığı için dantel iplikleri iğne oyası şeklinde yapılmasından dolayı bunlara özgü örgü iplikleri ile sizlerin de beğeneceğiniz ve anneleriniz de görmek istediğiniz şıklığı bulmanıza yardımcı olacağını unutmayınız. Eğer eşlerinize böyle bir tarzdan oluşan takı hediye etmek isterseniz bir gül ile taçlandırarak daha hoşluk yaratma imkanını bulabileceksiniz. Ayrıca şık görünümlü bir hediye kutusu ise hediyenizi kusursuzca tamamlamanıza olanak sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.